Naprawa i serwis laptopów w Mielcu - profesjonalne stanowisko z laptopem, oscyloskopem i sprzętem do lutowania

Serwis Naprawa płyty głównej, stanowisko serwisowe

Serwis naprawa laptopów wymiana układów BGA

Naprawa laptopów to kompleksowy serwis specjalizujący się w naprawie laptopów od 2010 roku. Oferujemy wiele usług serwisowych, które pomogą przywrócić Twojego laptopa do pełnej sprawności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie diagnostyki laptopów oraz szybkiego i skutecznego usuwania wszelkich problemów technicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza oferta serwis naprawa laptopów obejmuje takie usługi jak:

 • Wymiana matrycy,

 • Wymiana klawiatury,

 • Wymiana układów BGA,

 • Czyszczenie chłodzenia,

 • Wymiana gniazda: ładowania, audio, USB, HDMI,

 • Naprawa płyty głównej, obwód zasilania, obwód ładowania,

 • Wymiana termo padów na pamięciach VRAM,

 • Wymiana wentylatora chłodzenia,

 • Wymiana wewnętrznej wbudowanej baterii,

 • Wymiana zawiasów oraz prowadnicy matrycy,

 • Wymiana uszkodzonych elementów obudowy laptopa.

W naszym serwisie w Mielcu specjalizujemy się w naprawie laptopów. Gdy masz problem z urządzeniem, które nie włącza się, włącza się z brakiem obrazu, przegrzewa się, restartuje lub zawiesza. Jeśli doświadczasz któregokolwiek z tych problemów, to dobrze trafiłeś. Podejmujemy się także napraw, gdy doszło do zalania laptopa czy upadku, powodując mechaniczne uszkodzenia obudowy. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszym lokalnym punkcie na terenie Mielca, C.H.Pasaż ul. Dworcowa 4/29a, tel. +48 500 311 031.

Ile kosztuje naprawa laptopa ? – Zastanawiałeś się kiedykolwiek „Ile kosztuje naprawa laptopa?” Często jest to pierwsze pytanie, które zadajemy, kiedy nasz niezastąpiony sprzęt przestaje działać. W naszym serwisie naprawa laptopów zawsze zaczyna się od szczegółowej diagnostyki. Dlaczego? Ponieważ nie jesteśmy zwolennikami dawania orientacyjnych kosztów naprawy tylko po to, aby „złapać klienta”. Wierzymy, że profesjonalne podejście zaczyna się od rzetelnej analizy problemu.

Każdy laptop jest inny i każda usterka może mieć różne skomplikowanie. Dlatego koszt naprawy nie jest możliwy do ustalenia bez uprzedniego przeglądu i diagnozy urządzenia. Nasz serwis zawsze informuje klienta o szacunkowych kosztach naprawy po przeprowadzeniu bezpłatnej diagnostyki, na podstawie której jesteśmy w stanie podać najbardziej precyzyjną wycenę.

Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu naprawy laptopów, gdzie zawsze otrzymasz kompleksową informację o stanie swojego sprzętu. Pamiętaj, że diagnostyka laptopa jest bezpłatna, jeżeli zdecydujesz się na naprawę w naszym serwisie. Jeśli jednak naprawa okaże się nieopłacalna i zdecydujesz się nie kontynuować procesu, koszt diagnostyki wynosi tylko 61,50 zł brutto.

Dzięki wieloletniej współpracy z hurtownikami i dostawcami części zamiennych do laptopów jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić naprawę dostarczonego do serwisu urządzenia. Skontaktuj się z nami, jeśli Twój laptop uległ awarii.

W dwa dni robocze – W przypadku zbitej matrycy, uszkodzonego dysku twardego, ponownej instalacji systemu operacyjnego, czas realizacji usługi serwisowej realizowany jest do dwóch dni roboczych.

Diagnostyka laptopa jest bezpłatna w przypadku kiedy klient decyduję się na naprawę laptopa w naszym serwisie, na wszystkie usługi serwisowe udzielamy gwarancję od 3 do 12 miesięcy w zależności od typu uszkodzenia / naprawy. Na nowe podzespoły tj. dysk twardy, pamięć RAM gwarancja 24 miesiące.

Staramy się, aby każdy sprzęt po naprawie był przetestowany przed wydaniem go z naszego serwisu, aby nasz klient otrzymał w pełni funkcjonalny sprawny laptop gotowy do pracy lub rozrywki po naprawie. Jeśli masz pytanie lub nie ma usługi wymienionej w ofercie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Serwis Taos Computers w swojej ofercie posiada również serwis i naprawę komputerów stacjonarnych, konsol do gier oraz padów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz zakresem usług serwisowych. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz skorzystanie z naszych usług.

Naprawa laptopów Dell, Naprawa laptopów HP, Naprawa laptopów Lenovo, Naprawa laptopów Asus, Naprawa laptopów Acer, Naprawa laptopów MSI, Naprawa laptopów Packard Bell, Naprawa laptopów Sony Vaio, Naprawa laptopów Toshiba, Naprawa laptopów Dynabook, Naprawa laptopów Clevo, Naprawa laptopów Compal, Naprawa laptopów Samsung

Taos Serwis i naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych, konsol, padów - stanowisko serwisowe serwisu

Chłodzenie

Czyszczenie chłodzenia

Wymiana wentylatorów

Wymiana ciepłowodów

Wymiana pasty CPU/GPU

Wymiana termo padów VRAM

Naprawa laptopów

Czyszczenie chłodzenia

Gniazda

Wymiana gniazda USB

Wymiana gniazda HDMI

Wymiana gniazda LAN

Wymiana gniazda Audio Jack

Wymiana gniazda ładowania

Naprawa laptopów

Wymiana gniazda

Matryca

Wymiana matrycy ( ekranu LCD )

Wymiana tasiemki matrycy

Wymiana zawiasów matrycy

Wymiana prowadnic matrycy

Wymiana obudowy, ramki matrycy

Naprawa laptopów

Wymiana matrycy

Naprawa płyty

Naprawa obwodu zasilania

Naprawa obwodu ładowania

Naprawa płyt głównych po zalaniu

Programowanie BIOS / KBC

Wymiana kontrolerów Lan / Sound

Naprawa laptopów

Naprawa płyt głównych

BGA

Wymiana układów NVIDIA

Wymiana układów ATI Radeon

Wymiana układów Intel PCH

Wymiana układów ENE, ITE

Reballing układów BGA

Naprawa laptopów

Wymiana układów BGA

Klawiatura

Wymiana klawiatury

Wymiana nitowanej klawiatury

Wymiana palmrestru z klawiaturą

Wymiana mechanizmu klawisza

Wymiana złącza klawiatury

Naprawa laptopów

Wymiana klawiatury

Serwis i naprawa laptopów ( Galeria )

Naprawa laptopów Acer
Naprawa laptopów Asus
Naprawa laptopów Dell - Logo Producenta
Naprawa laptopów Lenovo - Logo Producenta
Naprawa laptopów HP - Logo Producenta